18. 2. 2021 MaSy

Vysokoškolský turnaj ve Valorant o 10 000 se blíží!

Esport liga vysokých škol má před sebou další pokračování! Po CS:GO, League of Legends a PUBG se totiž v bitvě žánrů rozhodlo o tom, že další turnaj proběhne v FPS titulu Valorant, který se ve svém prvním roce okamžitě zařadila mezi nejpopulárnější online hry světa. V každém turnaji se hrálo o 10 000 korun a jinak tomu nebude ani tentokrát.

V rámci úvodního ELVŠ turnaje v CS:GO se nakonec radovali studenti Mendelovy univerzity, poté na poli League of Legends triumfovala pětice z Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnavě a v nedávném PUBG klání nakonec zvítězil squad pod záštitou České zemědělské univerzity.

Valorant v hlasování předčil tituly Dota 2 a Apex Legends. Turnaj se odehraje koncem měsíce února, tak napiš spolužákům a zabojuj o příjemné kapesné! Formát turnaje bude oznámen po ukončení registrací. V případě většího zájmu se ony kvalifikace budou konat 23. a 25. února, následné finále se odehraje v sobotu 27. února. Celý turnaj obohatí svým komentářem Matěj „Straty“ Cihlář, který bude celý turnaj vysílat na Twitch kanále esportligacz.

A co dál?

Jak hra si jako další si získává oblibu studentů vysokých škol? Rocket League, Hearthstone nebo Dota 2? O tom můžete rozhodnout i vy, a to prostřednictvím hlasování na webu esportliga.cz/elvs. Vybrat svoji oblíbenou hru můžete do konce února!