9. 6. 2021 MaSy

Vrací se Esport Liga Firem, registrace budiž otevřeny!

Nová sezona se blíží a s tím se otevírají také registrace! Esport liga přichází s novou sezonou pro ligy firem a znovu se bude soutěžit hned ve třech herních titulech! Ke klasikám League of Legends a CS:GO se již podruhé přidá oblíbená hra, kterou je World of Tanks. Na co se od září můžete těšit?

Ukažte své skills nabyté z home officů

Po dlouhé době to sice vypadá, že je možná konečně karanténa u konce, ale během ní měli všichni určitě dost času potrénovat. To se koneckonců ukázalo už v poslední sezoně, kdy šla úroveň pravidelných účastníků výrazně vzhůru. Všechny soutěže budou začínat v průběhu září, ale registrovat svoji firmu můžete již nyní na stránkách Esport ligy firem. V poslední sezoně se zúčastnilo celkem 27 týmů, kteří ocenili tuto možnost originální formy teambuildingu.

Vedle zábavy s kompetitivními prvky se mohou nejúspěšnější týmy těšit z poháru Esport ligy nebo na další hodnotné ceny. Loni si například týmy rozdělily teambuilding s virtuální realitou, RP, Arcade zážitky, eSuba merch nebo zlaťáky do hry WoT. Není důvod se obávat o své schopnosti, protože Esport liga firem není profesionální soutěž a přihlásit se může naprosto kdokoliv, ať už jste začátečník, příležitostný hráč nebo velmistr své úrovně. Každý týden se vybrané zápasy vysílají na Twitchi, kde se o komentář starají tváře, které můžete znát z přenosů největších domácích soutěží.

Oddin.gg čeká dvojitá obhajoba

Naprostým unikátem byla v poslední sezoně skvadra reprezentující firmu Oddin.gg, které se povedlo ukořistit titul v Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Konkrétně v League of Legends to byla opravdu dominantní jízda a doslova žadonili po větší konkurenci. Také proto se Esport Liga rozhodla, že registrace budou pouze předběžné a při případném nenaplnění minimálních kapacit se liga zruší a přihlášeným bude vráceno startovné.

V CS:GO se Oddin.gg povedlo ve finále přemoci celek MEWS, v rámci League of Legends stejná firma přemohla ve finále tým společnosti Twisto. Po League of Steel se Esport liga vrhla do dalšího projektu spojeného s oblíbenou hrou World of Tanks a ve vůbec prvním ročníku se zúčastnilo jedenáct firem, které předvedly parádní bitvu. Nakonec paradoxně zvítězili právě reprezentanti z Wargaming.net, kteří v napínavém finále přehráli Pocinovické pekařství 5:3.