Oddin.gg obhájil LOLkařský titul bez jediné porážky!

Esport liga firem v League of Legends je u konce a titul podruhé putuje do rukou společnosti Oddin.gg, která tuto sezonu dohrála bez jediné porážky. Po šesti výhrách v základní části experti na sázkové poradenství protáhli svou vítěznou šňůru i ve finále, kde vyhráli 2:0 nad stříbrnými medailisty z firmy Twisto.

V základní části jsme měli možnost sledovat jednoznačnou dominanci právě Oddin.gg, ale kvalitní výkony podávali i Twisto. Ti sice s PUXdesign i Good Game svedli často vyrovnané bitvy, ale nakonec vždy ukázali sehranost a klíčové momenty zvládnuli o něco lépe, než jejich soupeři, díky čemuž zakončili ligovou fázi se skóre 4:2.

[ut_custom_shortcode]

TÝMZ+/-
1Oddin.gg6:0+5
2Twisto4:2+2
3Good Game1:5-4
4Pux Design1:5-4
[/ut_custom_shortcode]

V boji o třetí místo se střetli zástupci Good Game a PUXdesign, kteří spolu hráli v základní části 1:1. Série o bronz však šla jednoznačně ve prospěch reprezentantů digitální agentury. Zejména střelec Heň předváděl perfektní výkony a v druhé krvavé hře dokázal za Ezreala ukořistit dokonce 28 killů.

V samotném finále se tedy představili Oddin.gg proti Twistu, kteří neměli co ztratit a chtěli favority překvapit. Twisto vyrukovalo do první hry s netradiční botlane Seraphine s VelKozem a nevypadalo to vůbec zle, zejména díky několika solo killům CheekyJaye se Zedem. Nakonec ale Oddin hru dotáhli před dovršením 34. minuty do vítězného konce.

Podobným stylem se odehrávala i druhá mapa, ve které tentokrát vytáhl midlaner Nukesko z Odinn.gg dlouho nevídanou Lissandru. Přestože se velká chvála často dotýká hlavně bradkace nebo ZeuseMaximusse, k výhře Oddin.gg přispěla velkou mírou také botlane a Jasquik sérii dohrál se skvostnou bilancí 15/4/17.

Jako vítězové si Oddin.gg odnáší řadu hodnotných cen. Pětice hráčů si totiž užije zážitek únikové hry ve virtuální realitě, periferie od Niceboy ORYX, konkrétně klávesnice K444, sluchátka X310 a myši M300 Duke. Stejně tak si výherci zasloužili eSubácký merch, který poputuje ještě ke společnostem Twisto a Puxdesign.

Konečné pořadí 2. sezony ELF v League of Legends

1. místo: Oddin.gg
2. místo: Twisto
3. místo: PUXdesign
4. místo: Good Game

1200 800 Esport liga