Kdo se probojoval do playoff? Semifinále ELF už v úterý!

Esport liga firem nabírá na obrátkách a v League of Legends se pomalu ale jistě dostáváme do vyřazovací fáze. Tam postoupily nejlepší čtyři firemní týmy, které zastupují: Oddin.gg, Twisto, PUX Design a CZC.cz. Kdo si ale nakonec odnese pohár pro vítěze? Kdo ovládne historicky první ročník League of Legends firemní ligy?

V průběhu základní části mezi sebou odehrály všechny týmy jeden vzájemný zápas a favorit před playoff je tedy jasný. Tým Oddin.gg totiž vyhrál všechny své zápasy a se skóre 5:0 zamíří do vyřazovací části se stoprocentní bilancí. Hvězdu týmu Bradkace jsme si v rámci jednoho z kol vyzpovídali v rozhovoru, který najdete v písemné verzi taky u nás na webu.

[ut_custom_shortcode]

TÝMZ+/-
1Oddin.gg6:0+5
2Twisto4:2+2
3Good Game1:5-4
4Pux Design1:5-4
[/ut_custom_shortcode]

V rámci semifinálového kola se tým Oddin.gg postaví proti firemnímu týmu Twisto a dle výsledků ligy by jim nemělo dělat problém tento celek porazit. Twisto ale svůj skill několikrát prokázali, potrápili papírově silnější soupeře a pokud překvapí nečekanou taktikou, klidně mohou uplatnit svůj netradiční playstyle, který v rámci ligy nemá obdoby.

V druhém semifinále se utkají Pux Design a CZC.cz. Obě dvě sestavy předvedli řadu výtečných výkonů a mělo by jít o papírově vyrovnaný duel. Pux Design sice jde do playoff z druhého místa, ale teď začíná vše od znova a oba dva jdou do finální části s čistým štítem. Semifinále jsou na programu v úterý 10. listopadu od 19:00. První utkání mezi Oddin.gg a Twisto bude vysílán na Mortscheho Twitch kanálu, následný zápas mezi CZC.cz a Pux Design pak bude možné sledovat na Twitch kanále esportligacz.

1200 800 Esport liga