20. 10. 2020 MaSy

Pozápasový rozhovor s Bradkáčem z Oddin.gg

V pozápasovém rozhovoru Esport ligy firem v League of Legends jsme vyzpovídali toplanera Bradkáče z týmu Oddin.gg, který se po třech kolech drží na prvním místě se ziskem tří vítězství.

Jaké máš pocity po hře a co podle tebe proti Pux Design rozhodlo? 

Díky, je to super! Byli jsme 100% koncentrovaní na zápas a hráli bezpečně, bez chyb, s promyšleným každým dalším krokem. Taky jsme si hlídali makro a postupně jsme stackovali výhody ze solo linek, abychom měli výhodu k ukončení hry. 

Pravda, viděli jsme od vás čistou hru, na sólo linkách o úroveň dvě výš, než soupeř. Při draftu jste picknuli postavy se silnou laning phase a těžkým CC. Vyšel vám draft podle představ nebo vás soupeř dokázal přečíst? 

Úplná spokojenost tam nebyl, protože mi dali ban na Camille… až budu hrát s ní, tak budu spokojený. Ale jinak to bylo fajn. Věděli jsme, že mají silné ADCčko a proto jsme chtěli vybrat dobrý engage, který ho neutralizuje. 

Jak funguje váš tým? Jak trénujete, připravujete si picky a countery soupeře? 

Dáváme si sraz po práci a hrajeme pár flexů když je volno a tým končí v práci. Nějak to nehrotíme, ale rozhodně to ani nepodceňujeme.  

Fandí vám ostatní ve firmě? 

Jasně, všichni to aspoň trochu sledují a podporují nás. Shoutout všem Oddin.gg Fans!  

A co odměny, máte za výkony nějaké? 

Hrajeme jen pro radost, benefity nemáme a to ani když jsme Godlike ?  

Kdo je u vás hlavní shot caller a stratég? Jak funguje draft? 

Draft děláme dohromady. Shotcaller je midlaner, protože má nejlepší game sense a rozumí LoLku nejvíc. Každý ale máme co ke hře říct. 

Jak vedení a kolegové reagovali na Esport ligu? 

Bylo to s prstem v nose. ? Kolegové se přidali a vedení nemělo námitek. 

Nějaká poslední slova? 

Děkujeme za podporu všem fanouškům a slibujeme, že nedropneme ani jednu mapu, totální dominance! A doufáme, že CS:GO tým Oddin.gg bude stejně úspěšný!