18. 10. 2021 MaSy

Firemní LOL liga začíná! Sesadí někdo Oddin.gg z trůnu?

Liga firem v League of Legends konečně startuje, a to s účastí devíti týmů. Že by přišla konečně pořádná konkurence pro dvojité šampiony z Oddin.gg?

Naposledy šlo o vskutku jednostrannou záležitost. V konkurenci čtyř týmů se Oddin povedlo projít ligou bez jediné porážky. Na své krasojízdě až na výjimky zvládli dominovat hru za hrou. I přesto se přihlásili do další sezony a na nedostatek konkurence si rozhodně stěžovat nemůžou.

Každý týden se vybrané zápasy vysílají na Twitchi, kde se o komentář starají tváře, které můžete znát z přenosů největších domácích soutěží. Kangae, Mortsche, Davkouny či Broxiguard nesmí chybět a budou se těšit každé pondělí od 19:00.

Mimo bronzových medailistů z Oddin.gg s PUX Design a navrátilců z Good Game se totiž o titul v LOL ELF bude usilovat dalších šest nových celků. Mezi nováčky najdeme třeba MONETA Money Bank, Makronauts (MAKRO) či Livesport.

Dále se do soutěže zapojují nově slovenští herní vývojáři z PowerPlay Studio nebo výrobci karbonových dílů DZ Carbon Composit. Strach ale v soupeřích budou budit zejména zástupci Unie tělovýchovných organizací Policie České republiky, a to z pochopitelných důvodů.