15. 1. 2021 MaSy

Esport liga firem se vrací! K LOL a CS:GO se přidá World of Tanks

Esport liga přichází s dalšími soutěžemi pro firmy. Naposledy jsme pořádali ligy hned ve třech hrách a nyní se ke klasikám League of Legends a CS:GO, díky společnosti EPSON, přidá další oblíbená hra, kterou je World of Tanks. Na co se můžete těšit?

Teambuilding i z home office

Všechny soutěže budou začínat v prvních únorových týdnech a registrovat svoji firmu můžete již nyní na stránkách Esport ligy firem. Desítky firem si v poslední sezóně chválili možnost originální formy teambuildingu. V současné době není udržování firemní party nijak jednoduché, ale i za doby koronavirové Esport liga dozajista pojede na plné obrátky.

Vedle zábavy s kompetitivními prvky se můžou nejúspěšnější týmy těšit z poháru Espot ligy nebo na hodnotné ceny jako jsou televize, konzole a mnohé další. Rozhodně se nebojte to zkusit, protože Esport liga firem není profesionální soutěž a přihlásit se může naprosto kdokoliv, ať už jste začátečník, příležitostný hráč nebo velmistr esportového světa. Každý týden se vybrané zápasy vysílají na Twitchi, kde se o komentář starají tváře, které můžete znát z přenosů největších domácích soutěží.

Další sezony v League of Legends a CS:GO

Counter-Strike ligy se v poslední sezóně účastnilo 11 týmů, které se nejprve rozdělily do dvou skupin a následně postupovaly do vyřazovací části. V té nakonec zvítězili reprezentanti společnosti Tipsport, kteří v napínavé finálové sérii nakonec dokázali porazit zástupce Prima COOL, a to 2:1 na mapy.

Šest celků se utkalo v rámci ligy v oblíbené MOBA hře League of Legends. Po bitvě v základní části postoupily nejlepší čtyři firemní celky do play-off, které dominantně dokázali ovládnout zástupci Oddin.gg. Přední příčky dále obsadili zástupci PUX Design, kteří skončili na druhém místě a bronz získala firma Twisto.

Tankisté mohou zbrojit!

Po League of Steel se Esport liga pouští do dalšího projektu spojeného s oblíbenou hrou World of Tanks. Pokud se právě této hře věnujete a chcete se po práci s kolegy společně do jedinečné bitvy, máte nyní ideální příležitost. Hrát se bude ve formátu pět proti pěti a díky partnerovi soutěže EPSON je navíc pro všechny zájemce start ve World of Tanks lize zcela zdarma.