20. 11. 2020 MaSy

Oddin.gg předvedli dominantní jízdu a vyhrávají ELF v LoLku

Esport liga firem v League of Legends zamířila ke svému konci. Tým, který do ligy vyslala společnost Twisto, si nakonec dokázal vybojovat bronzové medaile a patří jim tak gratulace. Ve finále, ve kterém se utkaly Oddin.gg a PUX Design jsme se vyrovnaného souboje nedočkali, protože Oddin.gg dokázali pokračovat ve své neporazitelné šňůře a po vítězství 2:0 získali pohár pro vítěze.

V zápase o bronz vedli CZC.cz, kteří v úvodní mapě vedli, ale Twisto ukázali nasbírané zkušenosti, dobré late game kombo a dokázali hru otočit. Sérii už si nekomplikovali a v druhé hře dokázali vyhrát draft, díky čemuž donutili CZC.cz do nevynucených chyb, které zvládali trestat.

Ve finále se utkali v BO3 sérii favorité ligy z Oddin.gg proti druhému nejlepšímu celku základní části z PUX Design. Svou formu si oba celky udržely i v play-off, kde vyhrály své semifinálové zápasy v obou zápasech jednoznačně 2:0. Jenom Oddin.gg se ale stejným stylem prezentoval i ve finále, kdy byla vidět hlavně velká síla Bradkace, který dominoval za svého Jaxe na toplane. V průběhu série se ale skvěle prezentovala také botalen Jasquik s Caitlyn respektive Ashe a Vivicio s Nautilem. Jistý výkon podal stejně jako v průběhu celé sezóny také midlaner Nukesko, který si tentokrát zahrál Oriannu a Malzahara. Celé grandfinále můžete zhlédnout ze záznamu na tomto odkazu.

Konečné pořadí Esport ligy firem v League of Legends

  • 1. místo: Oddin.gg
  • 2. místo: PUX Design
  • 3. místo: Twisto
  • 4. místo: CZC.cz
  • 5. místo: Good Game
  • 6. místo: Dáme Jídlo