14. 1. 2021 MaSy

Další turnaj ELVŠ nás čeká ve hře PUBG! Co se bude hrát příště?

Esport liga vysokých škol už má za sebou dva úspěšné turnaje. Z FPS titulů byla nejprve vybrána oblíbená hra CS:GO, ve které celkového vítězství dosáhli studenti Mendelovy univerzity. Následně přišla vysokoškolská bitva v MOBA hře League of Legends, ze které si deset tisíc odnesla skvadra z Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnavě.

Pokaždé se o herní titul ve kterém se turnaj uskutečnil hlasovalo. Po FPS hrách šla na řadu MOBA a v posledním hlasování se volilo mezi hrami žánru battle royale. V této anketě nakonec mezi Fortnitem, Apex Legends a PUBG vyhrála poslední jmenovaná hra, ve které se uskuteční další turnaj o 10 000 korun. Na tuto částku si ale sáhne jen ta nejlepší čtveřice!

Nejdříve budou probíhat dvě otevřené kvalifikace, a to konkrétně 26. a 28. ledna. Do nich se můžete přihlásit již nyní skrze registrační formulář. Nejlepších šestnáct týmů postoupí na velké finále, které bude probíhat již 30. ledna a celý ELVŠ turnaj se bude vysílat na Twitch kanále spajKK.

Únorová bitva žánrů

V současnosti můžete hlasovat také o tom, v jaké hře se bude soutěžit příště. Nejde o žánrovky, ale pro změnu o hry, které v dosavadních hlasováních nevyhrály. Na výběr tedy jsou Valorant (FPS), Dota 2 (MOBA) a Apex Legends (battle royale). Vybrat svoji oblíbenou hru můžete do konce ledna!