6. 3. 2020 Matej Veselý

Zajdi do Óbejváku na turnaj v CS:GO a potkej se s Blogg1sem!

Chceš vyzkoušet, jestli bys zvládl porazit profesionálního hráče z CZC.eSuby v CS:GO? V neděli budeš mít jedinečnou šanci! Do Óbejváku totiž dorazí jako speciální host Dominik Blogg1s Janita a můžeš ho vyzvat v jeho nejsilnější hře v rámci 1v1 turnaje. Kromě toho vám předá i cenné rady, pomůže nebo udělá krátký rozhovor pro facebookový livestream Óčka.

Turnaj CS:GO v Óbejváku se hraje v rámci Esport ligy ve spolupráci s Vodafonem v neděli 8. března od 13 do 17 hodin. Ti, kteří budou v této populární střílečce úspěšní, mohou kromě skvělého pocitu z vítězství vyhrát merch eSuby a CZC Geeku nebo hlavní cenou pak bude špičková herní myš Logitech MX 518, která láká především exkluzivním senzorem HERO 16K, integrovanou pamětí a 8 programovatelnými tlačítky.

Samotný turnaj se koná v Óbejváku, což je nový multifunkční prostor na Chodově ve Westfieldu a provozuje ho hudební televizní stanice Óčko.

Pokud se na Chodov v neděli nedostanete nebo vás Counter-Strike: Global Offensive nezaujal, nezoufejte. Není to poslední akce, například příští týden vás tam čeká turnaj v League of Legends.