Vysokoškolský titul si odnáší LOLkaři z EUBA Esport!

Esport liga vysokých škol pokračovala na začátku května turnajem v League of Legends, kdy se znovu hrálo o 10 000 korun. Pro tuto částku a zlaté medaile si nakonec došli hráči z Ekonomické univerzity v Bratislavě. EUBA Esport prošla bez větších problémů až do finále, kde v rámci BO3 série sehráli vyrovnanou bitvu proti studentům VŠCHT, kterou nakonec zvládli vítězně 2:1.

Turnaje se tentokrát zúčastnilo osm týmů, které zvolily v některých případech opravdu kuriózní názvy, jako u VUT m8, SLU LE GENDY nebo SLUníčka Clown 9. Po kole skupinových zápasů se šlo do čtyřčlenného playoff, v němž se představily školy: Sluníčka Black, VŠCHT, Business bez tíže a EUBA Esport.

Podle očekávání se do finále podívali vítězové z obou skupin, tedy EUBA Esport a VŠCHT. To už se hrálo systémem BO3, ve kterém se nakonec diváci dočkali všech tří her. V první hře zaválel midlaner Meems se svým Corkim, za kterého předvedl bezchybný výkon a dohrál se skóre 8/0/8. V druhé hře však zaúřadoval Xhadronis z VŠCHT se svoji Caitlyn, ale nakonec celou sérii přesvědčivě ukončil tým EUBA Esport, který absolutně zničil svého soupeře v závěrečné hře a týmovým výkonem si došli pro titul ELVŠ.

Po několika měsících, kdy se o turnajích hlasovalo nyní s tento formát Esport liga stopuje a můžete se těšit na zbrusu novou soutěž. Rozhodně se nemusíte bát, protože s vysokoškolským esportem rozhodně nekončíme, ba naopak. Pokud nechcete, aby vám cokoliv uniklo, sledujte naše sociální sítě!

150 150 Esport liga