Vylušti úlohu a vyhraj s Esport ligou SSD disk od WD_BLACK!

Za stálým posouváním Esport ligy na vyšší úroveň stojí kromě organizačního týmu také naši skvělí partneři, kterým patří nemalý dík za úžasnou podporu. Jedním z nich je herní řada WD_BLACK od společnosti Western Digital, která s námi je již 2 roky.

Herní řada si zakládá na výkonu a spolehlivosti. Disky WD_BLACK™ mění způsob rozšiřování špičkových úložišť a výkon při hraní na konzolích a PC. Každý prvek, design a materiál použitý při vývoji produktů dodává hráčům nástroje a vybavení umožňující podávat maximální výkon.

Produkty z této řady neustále zvyšují laťku toho, co mohou hráči od svého úložiště očekávat. Dlouhé roky produktového vývoje a zpětné vazby od spotřebitelů totiž poskytují neochvějnou jistotu, že můžete hrát bez obav a s jistotou.

Novinkou a jedničkou v portfoliu je disk WD_BLACK SN770 NVMe™ SSD, který můžete získat s kapacitou od 250 GB do 2 TB. Tento disk byl speciálně vytvořen pro hry a může se chlubit rozhraním PCIe® Gen4, které poskytuje bleskovou rychlost až 5 150 MB/s.

Díky této rychlosti přeskočíte otravné načítání a dostanete se do boje dřív než ostatní. S kapacitou až 2 TB budete mít spoustu úložného prostoru na nejnovější herní tituly a zbude dostatek místa i na budoucí aktualizace a rozšíření. Co vše se například do těchto disků vejde, můžete najít ZDE.

150 150 Esport liga