Vsaď si u Fortuny s Banánem: IEM Dallas a další CS:GO turnaje

U Fortuny můžeš sázet na celou řadu esportových turnajů ve hrách League of Legends, Dota 2 nebo CS:GO. A právě na oblíbenou střílečku se podíváme v tomto článku, kde se navíc o své tipy podělí jeden z nejlepších komentátorů na domácí scéně Jiří „Bananides“ Johanides.

Vsadit u Fortuny si můžeš i ty, navíc máme pro první sázkaře skvělý vstupní bonus, pro který se můžeš s kódem ELVS1300 proklikat zde!

Aktuálně probíhá velký světový turnaj IEM Dallas, který dává neúspěšným týmům z PGL Majoru šanci zlepšit si reputaci. FaZe naopak obhajují svou pozici světové jedinčky a po triumfu v Antverpách budou favority i tentokrát. Jak dopadnou podle Banána úvodní playoff duely?

Bananides: Čtvrtfinálové souboje IEM Dallas 2022 nabídnou zajímavou podívanou. FaZe už si vybrali svoji slabší chvilku a ve vyřazovací části turnaje budou chtít ukázat svoji sílu. Navíc sestava Cloud9 nemívá v poslední době v playoffs největší výkonnost. První mapou v utkání G2 – FURIA by měl být pick G2 Esports a tak očekávám, že NiKo bude tažnou silou svého celku a opanuje tabulku střelců.

U Fortuny ale najdeme i daleko více esportových turnajů a v CS:GO to platí dvojnásob. Turnajů, které probíhají na různých úrovních je mnoho a vsadit si můžete třeba na ESEA Advanced nebo aktuálně CEE Champions či REPUBLEAGUE, kde si vybral i Banán.

Bananides: Vstup do REPUBLEAGUE bude pro SINNERS důležitý a přestože je vidím jako favorita na vítězství, bez svého nejlepšího hráče se dá čekat, že nemusí být stoprocentní. B5 možná nejsou nejžhavějším želízkem v ohni, ale do tří map by se toto utkání dostat mohlo. Druhá sázka je veliký risk, ovšem estonské týmy v CEE Champions zatím překvapují svojí výkonností a COASTAL MAYHEM nebudou snadným soustem pro obhájce stříbrných medailí. Upset v tomto zápase je reálnou záležitostí.

150 150 Esport liga