21. 2. 2022 Prokop Sojka

TEPfactor přinese do Esport ligy poukazy v hodnotě 40 000 Kč!

Pentakill tě nechává v klidu a při pokládání bomby nehneš ani brvou? Tak si dodej pořádnou nálož adrenalinu s novým partnerem Esport Ligy, unikátní a nevšední týmovou hrou TEPfactor, která nám věnovala pro účastníky jednotlivých lig poukazy v hodnotě 40 000 Kč! Děkujeme!

A na co se v  TEPfactoru můžeš těšit? Na hodiny plné dobrodružství v zákoutích pirátské jeskyně! Prožiješ odpoledne plné napětí, potrápíš mozkové závity a pěkně si protáhneš svaly ochablé sezením u počítače.

Zasoutěžíš si ve stylu pevnosti Boyard, proženeš se po cestě v pavoučích motokárách, pořádně se zmáčíš v přestřelkách vodními děly, nebo si můžete s týmem užít gurmánskou grill party na řece. TEPfactor se nachází v kouzelném prostředí Slapské přehrady s bohatým vyžitím v okolní přírodě, ale pobočky najdete i v exotické Dubaji nebo polské Varšavě.

A kdo si chce užívat zábavu třeba celý víkend, může se ubytovat v Junglehotelu. Ale neboj, v téhle jungli na tebe nečíhá Baron, ale pláž a bungalovy jak na Bora Bora.

Tak využij všechny utility, spusť všechny ultiny a dej do toho všechno! A až pokoříš všechny výzvy, které si pro tebe v  TEPfactoru připravili, vrátíš se do Esport ligy silnější než kdy dřív!

Nemáš vlastní tým, ale jsi fanoušek Esport ligy a taky bys chtěl zažít tenhle adrenalinový zážitek? Nemusíš smutnit, i pro tebe máme dárek v podobě poukazu na slevu 20 %!

Stáhni si tento obrázek a využij ho při rezervaci na tepfactor.cz