23. 8. 2021 MaSy

Summer Challenge završí léto giga akcí ve Fall Guys

Na závěr letních prázdnin Esport liga pořádá velký turnaj Summer Challenge ve Fall Guys. Hrát se bude o ceny v celkové hodnotě 75 000 korun, které si mezi sebe rozdělí tváře české Twitch scény, ale také vyzyvatelé z řad fanoušků.

V jedinečném turnaji se utká pět pozvaných streamerů, ke kterým se připojí 30 fanoušků ze dvou otevřených kvalifikací. Krom samotného turnaje bude připraven speciální program v gaming housu herního týmu eSuba, odkud streameři budou hrát. Vše důležité najdeš na našem speciálním Summer Challenge webu.

Fanoušci se připojí online a spolu se streamery budou hrát o 33 000 korun. Streameři budou mít ale vlastní mini tabulku, ve které si mezi sebe dle umístění rozdělí celkem 100 subscriberů na Twitchi a 15 libovolných lekcí pro své fanoušky na Esport univerzitě, první herní škole u nás.

V následujících dnech bude představena kompletní soupiska influencerů a konkrétní systém turnaje. Kvalifikace pro zástupce z řad fanoušků budou celkem dvě uskuteční se 30. srpna a 1. září. Samotný event se uskuteční v sobotu 5. září, začínat se bude již ve 12 hodin a hrát se bude až do večera.  Registruj se na webu Summer Challenge Challenge a sleduj sociální sítě Esport ligy pro více informací!

Hra Fall Guys se velice rychle dostala do povědomí velké části herní komunity a vzhledem k tomu, o jak unikátní battle royale hru jde, si ji rychle oblíbily miliony hráčů a diváků. Cílem je zdolat barvitou překážkovou dráhu nebo se účastnit všemožných miniher. Průběh jednoho klání je rozdělen na několik kol, ale cíl je vždy stejný: vydržet ve hře co nejdéle.

Prize pool

• 1.místo: 15.000 Kč
• 2.místo: 10.000 Kč
• 3.místo: 5.000 Kč
• 4.místo: 3.000 Kč

Ceny pro streamery

• 1. místo: 50 subs + 5x libovolná lekce na Esport univerzitě
• 2. místo: 30 subs + 5x libovolná lekce na Esport univerzitě
• 3. místo: 20 subs + 5x libovolná lekce na Esport univerzitě