20. 12. 2019 MaSy

SPŠ Emila Kolbena – Jedenáct let tradice v esportu

Trojlístek úvodních turnajů Esport ligy středních škol zakončuje esportem ostřílená škola Střední průmyslová škola Emila Kolbena v Rakovníku (SPŠ Rakovník). Historicky již jedenáctý ročník LAN Párty dalece předčil očekávání počtem zapojených studentů a poukázal tak na jasný fakt: v esportu vždy svítá na lepší časy a fanoušků každým rokem přibývá.

Na LAN Párty v Rakovníku vedení školy i studenti mysleli na široké spektrum vkusu a zájmu hráčů, a proto se po boku turnaje v Heathstone odehrávaly neúprosné soutěže v League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds i v krásné kombinaci aut a fotbalu Rocket League.

Za vzdálené, ale vždy přítomné asistence adminů LanCraftu proběhlo vše dle předepsaných pravidel, takže ceny mohly být předány a vítězové vyhlášeni. Gratulujeme a moc se těšíme až vás uvidíme v dalším kole a nebo rovnou na finále. Ze středních Čech je totiž stále ještě možné se dostat ze školního kola rovnou do československého finále! Krajská kola se uspořádávají pouze v případě příliš velkého množství zúčastněných škol v kraji. Nepropásněte tak příležitost vyhrát školní kolo a získat si tak rovnou pozvánku až na poslední a nejprestižnější část celé Esport ligy středních škol!