11. 12. 2021 MaSy

Poraz Artixe, Bendera nebo Spajkka v CoD: Warzone o 40 000 Kč!

UPDATE: Dnes vyšel neočekávaný update, který ze hry odstranil custom lobby. Nemůžeme tedy uspořádat kvalifikace a Battlegrounds v původní verzi, ve které jsme chtěli zapojit fanoušky a hráče CoD Warzone.

Rozhodli jsme se nechat Battlegrounds jen pro pozvané týmy, které mezi sebou budou soupeřit v public lobby. Děláme vše proto, abychom pro vás přenos z finále udělali co nejzábavnější. Jak vše bude probíhat najdete brzy na našem webu https://www.esportliga.cz/battlegrounds/

Konec roku znamená návrat oblíbeného seriálu Battlegrounds, který se tentokrát vydává do vod Call of Duty: Warzone. Této výzvy se budou účastnit osobnosti, které mají ke hře blízko. Zapojit se budou mít možnost i fanoušci jak samotné hry, tak právě streamerů, kteří do turnaje byli pozváni.

A kdo se vlastně Battlegrounds bude účastnit? Máme tu celou řadu tváří, které jste na Esport lize ještě vidět nemohli: Bladeito, J1nys, Alkan, Bender, Clareginger, Brcek, JirkesTV, SpajKK, Artix a RedgieBeardo.

Troufáš si na tuhle skvadru? Registruj se do kvalifikací na stránce Battlegrounds!

Velkou motivací je rozhodně prize pool 40 000 Kč a disky od WD_Black – vítězný tým bere vše! Streameři mezi sebou budou mít vlastní tabulku, ve které se bude hrát o 100 předplatitelů na Twitchi.

Nebyly by to ale Battlegrounds, kdyby se celá akce pořádně nezkomplikovala. Hrát se bude v týmech o třech hráčích a celá akce bude zastřešena třemi výzvami:

  • Mini royale: První kill musí být melee, Zabíjení střelnými zbraněmi je povoleno od startu první zóny
  • Plunder: Pro odesílání peněz lze využívat pouze Helipady, Loadout jen raketomet a pistole
  • Rebirth Island: Tradiční team deathmatch (vyhrává tým, který má na konci nejvíce killů)

Již brzy odstartují dvě otevřené kvalifikace z nichž postoupí 7 nejlepších týmů do finále, které se odehraje v sobotu 18. prosince. Streameři budou své snažení vysílat na svých kanálech, ale hlavní společný stream bude probíhat na Twitch kanále esportligacz.