7. 12. 2020 MaSy

Sleduj jedinečný souboj osobností lolkařské CZSK scény

Deset velkých jmen česko-slovenské League of Legends scény se utká v netradičním souboji Battlegrounds. Bývalí i současní hráči změří síly ve třech unikátních výzvách na Vyvolávačově žlebu v souboji o 30 000 korun.

Opravdu je na co se těšit a samotné exhibiční klání se uskuteční již v sobotu 12. prosince od 18:00. Už teď se můžete těšit na pět známých jmen. Tohoto souboje se totiž zúčastní i Aleš “Freeze” Kněžínek, který před nedávnem ukončil kariéru hráče a v nadcházející sezóně bude pomáhat LCS týmu 100 Thieves v roli strategického kouče.

Dále se turnaje bude účastnit bývalý toplaner týmů jako Brute, eXtatus či Majestic Lions a v současnosti streamer a komentátor Tomáš “Mortsche” Anděl. Z řad současných hráčů se budou turnaje účastnit jungler David “Jejky” Jakubce, midlaner Adam “Random” Grepl a support Kamil “Kamilius” Košťál, který v letošní sezóně působil v německém týmu Ad Hoc Gaming.

Tito a dalších pět známých hráčů budou v průběhu Battlegrounds hrát ve třech výzvách, které se budou postupně odhalovat v dalších dnech. Už nyní ale známe tu první s názvem „Lee Sin Fantasy”, ve které budou zakázány wardy a smite a týmy budou hrát bez junglera.

Živý přenos můžete sledovat 12. prosince 2020 od 18:00 na twitch.tv/hitpointcz. Pokud vás tato výzva zaujala, sledujte Battlegrounds web, kde budou v dalších dnech přibývat informace o jednotlivých hostech a konkrétních výzvách.