8. 12. 2020 Prokop Sojka

Portfolio disků WD_BLACK přináší hráčům to nejlepší

Jsme rádi, že se projekt Esport liga stále rozrůstá, a to je možné zejména díky podpoře našich partnerů. Mezi ně patří také herní řada WD_BLACK od společnosti Western Digital. V tomto článku si představíme, jaké produkty by tři produkty, které určitě zaujmou gaming komunitu. Rychlost nade vše!

Zajímavou novinkou je například přídavná karta typu Plug and play SSD WD_BLACK™ AN1500 NVMe™, díky níž můžete zažít bleskové hraní, protože dosahuje extrémní rychlosti s minimálním úsilím. Součástí přídavné karty s kapacitou 1 až 4 TB je přizpůsobitelné osvětlení RGB a chladič. Karta dále disponuje řadičem RAID podnikové úrovně, díky čemuž dokáže při hraní pohánět celý operační systém. Tento produkt využívá dva interní SSD disky a technologii PCIe® Gen3, což umožňuje dosahovat rychlosti čtení až 6 500 MB/s a zápisu až 4 100 MB/s a minimalizuje dobu načítání.

Další skvělou novinkou je WD_BLACK™ D50 Game Dock NVMe™ SSD s kapacitou 1 až 2 TB, kterou využijí zejména ti, kteří k hraní využívají notebook. Díky tomuto produktu můžete svůj notebook transformovat v plně integrovanou herní stanici, navíc díky jedinému kabelu Thunderbolt™ 3 s několika porty se můžete zbavit přebytečných dat. Nikdy vám neuteče ani jediná vteřina akce, protože až 87 W výkonu pro napájení udrží váš notebook během hraní neustále v plné síle. Výhodou je také daleko lehčí propojení notebooku s externím monitorem, ale i periferními zařízeními včetně sluchátek či ethernetu.

Co dalšího by vaší pozornosti nemělo uniknout? Určitě to je SSD karta WD_BLACK™ SN850 NVMe™ s kapacitou 500 GB až 2 TB. Ta nabízí maximální rychlost vašeho přesunu do samotné hry, díky rychlosti čtení 7 000 MB/s a zápisu 5 300 MB/s. Až 1 000 000 IOPS zaručí plynulé hraní a rychlou odezvu pro maximální herní výkon. Koupí modelu s chladičem si můžete svou herní stanici vylepšit pomocí plně přizpůsobitelného RGB podsvícení ovládaného prostřednictvím aplikace WD_BLACK™ Dashboard, kterou svůj herní setup můžete přizpůsobit jak jen vaše oko uzná za vhodné.

Více informací o jednotlivých produktech a kompletní přehled nabídky WD_BLACK najdete na tomto speciálním webu.