14. 4. 2020 Kentaky

Populární Red Bull Ultimátní Hráč se konečně vrací!

Po čtyřleté odmlce se vrací populární turnaj Red Bull Ultimátní Hráč, který odmění jen ty nejuniverzálnější hráče u nás. Znovu se bude hrát hned v pěti hrách: League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, FIFA 20 a Clash Royale.

Všechny hry se budou hrát stylem jeden na jednoho a každý turnaj nabídne finanční odměnu ve výši 750 euro. V každé hře proběhnou dvě kvalifikační kola, z nichž 16 nejlepších postoupí do finálového turnaje. Pro zapojení do boje o ceny musí hráč odehrát alespoň dva turnaje a umístit se v top 64.


Jak vypadal první ročník Red Bull Ultimátního Hráče?

Podle umístění budou jednotlivci ohodnoceni body, které v součtu určí celkového vítěze: pravého Ultimátního Hráče. Ten nejlepší z nejlepších si kromě jedinečného poháru a večné slávy vysoutěží herní počítač od společnosti ASUS, a co víc, užije si Red Bull Ultimátní Den, v němž je zahrnut let v akrobatickém letadle Red Bull Flying Bulls.

Za zmínku určitě stojí také to, že v jednotlivých turnajích se krom výher bude hrát také o zásobu energie Red Bullů, věcné ceny od společnosti ASUS a padesátieurové poukázky do eshopu SuperGAMER.cz. Začínat se bude mobilní hrou Clash Royale, v níž se úvodní kvalifikace uskuteční už 14. dubna a na trénink tak mnoho dní nezbývá. Registrujte se zde!