Populární Red Bull Ultimátní Hráč se konečně vrací!

14. 4. 2020
Posted in Ostatní
14. 4. 2020 Kentaky

Po čtyřleté odmlce se vrací populární turnaj Red Bull Ultimátní Hráč, který odmění jen ty nejuniverzálnější hráče u nás. Znovu se bude hrát hned v pěti hrách: League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, FIFA 20 a Clash Royale.

Všechny hry se budou hrát stylem jeden na jednoho a každý turnaj nabídne finanční odměnu ve výši 750 euro. V každé hře proběhnou dvě kvalifikační kola, z nichž 16 nejlepších postoupí do finálového turnaje. Pro zapojení do boje o ceny musí hráč odehrát alespoň dva turnaje a umístit se v top 64.


Jak vypadal první ročník Red Bull Ultimátního Hráče?

Podle umístění budou jednotlivci ohodnoceni body, které v součtu určí celkového vítěze: pravého Ultimátního Hráče. Ten nejlepší z nejlepších si kromě jedinečného poháru a večné slávy vysoutěží herní počítač od společnosti ASUS, a co víc, užije si Red Bull Ultimátní Den, v němž je zahrnut let v akrobatickém letadle Red Bull Flying Bulls.

Za zmínku určitě stojí také to, že v jednotlivých turnajích se krom výher bude hrát také o zásobu energie Red Bullů, věcné ceny od společnosti ASUS a padesátieurové poukázky do eshopu SuperGAMER.cz. Začínat se bude mobilní hrou Clash Royale, v níž se úvodní kvalifikace uskuteční už 14. dubna a na trénink tak mnoho dní nezbývá. Registrujte se zde!