7. 8. 2020 Kentaky

Otevíráme eSuba esport univerzitu!

Máme pro tebe tu pravou školu hrou. Co to znamená? Že se budeš bavit a ještě z tebe uděláme lepšího hráče. Ve všech ohledech. Rozjeli jsme lekce v League of Legends a na dalších hrách už makáme.

Top herní kouč i mentální trenér

Kouč naší LoL sekce je Tomáš “Nightshare” Kněžínek, který sbírá jeden úspěch za druhým. Přesně on má na starosti všechny lekce, ale také Live coaching a rozbory tvý hry. Jo, přesně to tě čeká.

Nuda to fakt nebude. Jestli je pro nás něco důležité, tak aby se hráči bavili. Každá lekce probíhá podobně. Teorie na Discordu a nastavení cílů do praxe. Ve hře s koučem budete pilovat, co ti ukázal. Nakonec celou hru rozeberete ze záznamu, takže se v klidu po hře koukneš, kde děláš chyby.

Sám nebo s celým týmem? Je to jenom na tobě, obojí má něco do sebe. V individuálních lekcích se můžeš více soustředit na to, co chceš sám zlepšit. A jestli své chyby nevidíš, tak na ně s koučem přijdete. V týmových se zase naučíte spolu lépe pracovat a posune to všechny.

Kromě hraní pro tebe máme i mentálního kouče. A ne jen tak někoho. Miroslav Nečas se stará o vrcholové sportovce a reprezentanty. V naší univerzitě tě naučí mentální techniky a jak zlepšit soustředěnost.

Na co čekáš?

Je toho mnohem víc, tak se prostě koukni na www.esportuniverzita.cz a je to.