7. 7. 2022 MaSy

Ohlédnutí za ELSŠ: Gymnázium Na Vítězné pláni novými mistry!

Liga středních škol v League of Legends  je za námi a tentokrát jí neopanovala OA Ostrava. Máme nové šampiony, kterými jsou studenti z Gymnázia Na Vítězné pláni! Ti v playoff prohráli jen jedinou mapu a zaslouženě se tak stávají mistry ELSŠ.

Vítězové středoškolské ligy získají kromě poháru a medailí také EduPlány MINI, jízdu ve Ford Mustang od Slevomat.cz, SSD disky WD BLACK SN850 a v neposlední řadě možnost showmatche proti A-týmu eSuby! Ani další medailisté ale neodejdou s prázdnou, protože obdrží medaile, plaketu a zážitky v TEPfactor, VR únikovku od Slevomat.cz nebo lekce zdarma na Esport univerzitě.

Už skupinou prošel tým Gymnázia Na Vítězné pláni bez jediné porážky, ale stejně dominantně působili třeba studenti z Biskupského gymnázia Hradec Králové nebo Obchodní akademie a střední odborné školy cestovního ruchu Choceň.

Hned na úvod playoff ztratili hráči Gymnázia Na Vítězné pláni druhou mapu na úkor Gymnázia Františka Martina Pelcla, kteří v krvavé hře dokázali zdramatizovat osmifinálovou bitvu. Pak už byli ale žáci GVP bezchybní.

Ve finále Gymnázium Na Vítězné pláni porazili Biskupské gymnázium z Hradce, další z dlouhodobě silných týmů Esport ligy středních škol. Ani zkušenosti Vasekfela na midlane ale nestačili a pro výhru si Vizi a spol. došli po dvou rychlých hrách.

Skvěle se v samotném finále prezentoval zejména jungler týmu ME NO TOP, který ve finále zaznamenal v součtu bilanci 18/1/8. Týmu bezpochyby pomohly i kompetitivní zkušenosti botlane, jelikož Kite i Vizi už delší dobu působí na druholigové či třetiligové úrovni česko-slovenské scény.

Do další sezony ještě zbývá několik týdnů, ale určitě neváhejte a začněte skládat tým. V nové sezoně se můžete opět těšit na skvělé ceny, spoustu komentovaných zápasů a řadu dalších novinek. Velký dík patří všem divákům a zúčastněným týmům. Aby vám neutekly důležité informace nezapomeňte sledovat naše sociální sítě: Facebook, Instagram nebo TikTok a připojte se na náš Discord! Vidíme se na podzim! Sestřihy zápasů najdete brzy na našem YouTube kanálu.