26. 5. 2022 Martin Stanislav

Samsung Odyssey: Co nabízí monitory vítězů ELVŠ?

Partnerem Esport ligy firem a vysokých škol je světová jednička mezi herními monitory – Samsung Odyssey! Řada herních monitorů je s námi již několik sezon a rozhodla se zapojit i do té letošní. Jsme vděční za skvělou podporu a její podíl na rozvoji obou lig a tímto článkem značce děkujeme.

Samsung svůj první herní monitor uvedl na trh v roce 2016 a nyní představuje Odyssey, aby potvrdil svoji pozici silného hráče a rozšířil svůj 18% podíl na globálním trhu s herními monitory z první poloviny roku 2019. Řada Odyssey nabízí hráčům ultimátní herní zážitek nejen v podobě futuristického a minimalistického designu, ale také svými vlastnostmi, které jsou přizpůsobené právě hráčům.

Mezi hlavní přednosti řady patří zakřivení obrazovky 1000R odpovídající konturám lidského oka, které poskytuje hráčům realistické zobrazení, a strhující rozlišení, které prostřednictvím QLED taktéž podporuje co možná nejrealističtější zážitek. Další výraznou vlastností je 240Hz RapidCurve™ eliminující zpoždění a zajišťující plynulý průběh hry.

Samsung Odyssey se do této sezony rozhodl darovat 5 monitorů Samsung Odyssey G7, které získali vítězové Esport ligy vysokých škol – VŠB Wolves! Těm se ve finále podařilo porazit vítěze minulé sezony UJEP Esport a postoupit spolu s nimi do česko-slovenské Esport University Superfinals, pořádané v partnerství s Unicup.sk, kde bohužel proti Slovákům české týmy neobstály.