Oddin.gg opět vládne Esport ligám firem v LOL i CS:GO!

Esport liga firem v League of Legends i CS:GO je u konce a opět na tomto poli kraluje Oddin.gg. Oba týmy Oddin.gg tedy obhájily titul z jarní sezony, čímž jasně demonstrovali svoji kvalitu. Vítězové si odnáší vouchery na Paintball-Prague, lekce na Esport univerzitě, skiny do CS:GO (CS:GO) a nálož RP (LoL)!

Cesta v League of Legends byla poměrně jasná a Oddin prošli i tentokrát bez jediné porážky. Po jejich boku se do playoff probojovala trojice PUX Design, UNITOP ČR a DZ Carbon Composit.

Celkově ale základní část byla velmi vyrovnaná, jelikož PPS, Good Game nebo Moneta dělila od druhého místa jen jediná výhra. Oddin.gg byli ale už v základní části odskočení a v playoff už svou dominantní pozici jen potvrdili, když si došli dvě vítězství 2:0 a titul šampionů.

V Counter-Strike to bylo úplně jinak. Už základní část totiž přinesla celou řadu vyrovnaných klání. Zálusk na titul očividně měla celá řada týmů, ale postupně do nejlepší čtyřky postoupily celky: Oddin.gg, Tipsport.net, GORDIC a PLAYzone.

Highlightem sezony bylo samotné finále mezi Tipsportem a Oddin.gg. Ačkoliv vítězný tým dokázal vyhrát dvě mapy za sebou, obě byly neskutečně vyrovnané. Nakonec ale výhrami 16:12 a 16:14 došli pro titul hráči Oddin.gg. Vše zakončil skvělým clutchem Styxik, který mohl slavit.

V průběhu sezony jsme se nevyhnuli několika problémům, z nichž si budeme moc vzít poučení do budoucna. Tímto tedy děkujeme zúčastněným týmům za řadu skvělých podnětů, na které budeme myslet v dalších sezonách.

V neposlední řadě také děkujeme všem našim partnerům: WD_Black, Amica, Samsung Odyssey. Paintball-Prague a Esport univerzitě.

150 150 Esport liga