Nabitá Esport liga firem míří do své playoff části!

9. 4. 2020
Posted in Firmy
9. 4. 2020 Matej Veselý

Po dlouhé základní části se obě divize Esport ligy firem odebírají do playoff, kam se v obou ligách probojovaly 4 nejlepší týmy základní části. V první lize prošel všemi sedmi zápasy bez jediné ztráty bodu tým STRV, v druhé lize na postup pomýšlí dosud dominující zástupci FlowUp.

Celé play-off započne v sobotu 11. dubna v rámci druhé ligy, kdy FlowUp vyzvou Avocode. O druhé místo ve finále se pak utkají týmy KENDAXA a PUX Design, které skončily na 2. a 3. místě. Boj o jediné místo v první lize má jasného favorita, jelikož FlowUp základní část jednoznačně opanoval. O tom koneckonců svědčí i skóre 112:18. Nejvyrovnanější zápas tým FlowUp odehrál v druhém kole proti playerům z KENDAXA, kteří jako jediní zvládli hrát s FlowUp poměrně vyrovnanou partii. Přesto ale nakonec prohráli 9:16.

V neděli se na streamu poperou týmy v rámci playoff první ligy, která byla o něco vyrovnanější a tak jednoznačného favorita, jako má druhá liga, nemá. Hráči PrimyCOOL budou chtít vrátit favorizovaným STRV porážku z ligové části, kdy prohráli 6:16. V druhém zápase se utkají sousedi finální tabulky: Alza.cz a Worldstar Marketing. V prvním vzájemném utkání to lépe zvládl Worldstar Marketing, kteří získali důležité body za výhru 16:12, takže se dost možná můžeme těšit na další vyrovnaný zápas.

Také v playoff se oba dny můžete těšit od 17 hodin na komentovaný stream, který dodá nejdůležitějším zápasům sezóny o slávu a pohár vítězů tu pravou atmosféru. K mikrofonům usednou komentátoři Straty, Joshua, Shadye i Lelek.