Miley se svým týmem ovládla Streamers Battlegrounds v CS:GO!

V nedávném CS:GO turnaji, Streamers Battlegrounds, si se svými soupeři nejlépe poradila Miley se svým týmem, se kterým přehrála ostatní streamery a dokráčela si tak pro celkové prvenství.

Ne jen Miley, ale i celý její tým (Sevil, M1nT, Boudis, nAchy) se kromě radosti z vyhraného finále mohl těšit také na skvělé ceny. Za celkové vítězství si právě tato parta odnesla výhry v podobě customizované ledničky Amica s CS:GO polepem a pěti custom 3D printed CS:GO case pro každého z nich. Kromě věcných cen si vítězný celek rozdělil také prize pool ve výši 10.000 Kč.

Před začátkem celého turnaje měl každý zúčastněný streamer (MileysLife, Dejvik, itsterez, Astatoro) vlastní kvalifikaci pro své fanoušky, kteří se ve formátu 2v2 utkali mezi sebou. Čtveřice nejlepších se pak připojila ke svému streamerovi, se kterým utvořili pětičlenný tým pro další fáze turnaje.

První hrací den se utkaly složené týmy streamerů stylem každý s každým. Tyto zápasy rozhodovaly o tom, jak budou týmy nasazené do nadcházejícího winner/loser bracketu. Celý bracket byl na pořadu hned druhý hrací den. O finálovou bitvu se postaral tým Astatora ,který i přes srdnatý výkon podlehl Miley a jejím spoluhráčům konečným výsledkem 0:2. Třetí místo nakonec vybojovala itsterez se svým týmem, když přehráli Dejvikovu skvadru.

Nám už nezbývá, než poblahopřát vítězům a poděkovat všem zúčastněným za skvělý turnaj a krásné zápasy. Zároveň Fortuna a Amica si jakožto partneři turnaje zaslouží zvláštní poděkování stejně tak, jako všichni, bez kterých by se celý tento turnaj nemohl uskutečnit.

150 150 Esport liga