Ligy vysokých a středních škol opět s podporou MŠMT!

Esport ligy vysokých a středních škol budou probíhat pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Esport liga se loni stala vůbec prvním projektem svého druhu s touto podporou a jsme nesmírně rádi, že budeme i letos pokračovat s oběma našimi školními soutěžemi.

Záštita MŠMT je  důkazem toho, že naše ligy dávají smysl a díky rostoucí komunitě týmů nás nepřestávájí bavit. Tu středoškolskou v loňském roce hrálo více než sto týmů a doufáme, že se přes trojcifernou laťku dostaneme i v nadcházejícím ročníku. Zaběhlé projekty vylepšujeme, ale zároveň brzy ohlásíme zbrusu novou ligu vysokých škol. Máte se na co těšit.

K znovuzískání záštity se vyjádřil Marek Sýkora, Head of Events:

„Esport liga je náš klíčový projekt, ve kterém nabízíme hráčům různých věkových kategorií a úrovní možnost soupeřit se sobě rovnými. Esport liga ale není jen o soutěžení, ale především o zábavě, socializaci mezi studenty či kolegy a v neposlední řadě také o vzdělání. Jedním z našich cílů je neustále kultivovat esportové prostředí, šířit hodnoty, které podporují zdravé sportování a hraní a také nabízet našim fanouškům možnosti vzdělávání se zaměřením na esport.

Již třetí rok v řadě se nám pro naše projekty daří získávat záštitu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a pro nás je to velká pocta a také potvrzení, že naše aktivity dávají smysl. Věříme, že i díky podpoře ze strany MŠMT dokážeme následující rok opět nabídnout studentům ty nejzajímavější aktivity z oblasti esportu u nás.”

Už nyní se můžete registrovat do nové sezony ELSŠ v League of Legends a Hearthstone, ale připravujeme také nové soutěže ve hrách Brawl Stars a Wild Rift. Vysokoškoláci si budou ještě pár týdnů muset počkat, ale pracující hráči už přes léto mohou skládat svou kancelářskou soupisku na Esport ligu firem, která se bude konat ve World of Tanks, CS:GO a League of Legends.

150 150 Esport liga