12. 10. 2021 Prokop Sojka

Liga firem v CS:GO je zpět! Kdo se objeví mezi nováčky?

Esport ligu firem v CS:GO čeká již pátá sezona a s ní nejen nové týmy, ale také systém. Kdo se pokusí sesadit Oddin.gg z firemního trůnu?

Do ligy se zapojí celkem 18 firemních týmů a můžeme se tak těšit na zajímavou bitvu o spousty cen a pohár Esport ligy. Celá sezona odstartovala už v neděli 10. října a v následujících týdnech se bude hrát skupinová fáze. Vývoj skupin je možné sledovat na našem webu ELF CS:GO.

Ve čtyřech skupinách o čtyřech až pěti týmech se nejprve bude bojovat o playoff, kam postoupí jen osm nejlepších. Nepostupivší týmy ale nemusí zoufat, protože i pro ně bude připravený speciální turnaj s cenami o umístění. Nejprve se týmy rozřadí do skupin, ve kterých bude hrát každý s každým jednu mapu. Ti nejlepší postoupí do play-off, kde se přejde do formátu BO3.

V páté sezoně na účastníky čekají věcné ceny od partnerů, unikátní společný zážitek pro nejlepší tým, merch od eSuby a v neposlední řadě také medaile a pohár pro nejlepší! Na komentář Stratyho, Joshuy, Vita nebo Sheepyho se můžete těšit každou neděli od 19:00 na Twitch kanále Esport ligy.