5. 10. 2021 MaSy

League of Steel je zpět. Vystřílej si místo v tankové lize!

Po roce se vrací největší domácí liga ve World of Tanks. Blíží se totiž již čtvrtá sezona League of Steel, ve které se můžete opět těšit na bitvy těch nejlepších česko-slovenských tankistů.

Znovu pro vás máme připravenou nabitou soutěž, ve které se tentokrát bude hrát o 40 000 Kč, 100 000 goldů a disky WD_BLACK pro hráče vítězného týmu. Kvalifikace startují již 18. října, tak se pojďme podívat na to, na co se může česko-slovenská komunita těšit. Podrobné informace o lize, kompletní pravidla a další důležité odkazy najdeš na speciální stránce League of Steel.

Otevřené kvalifikace budou celkem tři a postoupí z nich vždy dva nejlepší týmy, které společně s pozvanými vítězi minulých sezon utvoří osmičku týmů, které se utkají v samotné lize. Ta začne skupinovou částí 31. října. Sedmičlenné týmy se rozřadí do dvou čtyřčlenných skupin, z nichž nejlepší dva postoupí skrz GSL formát do playoff.

Playoff část se odehraje kompletně v neděli 5. prosince, kdy se rozhodne o šampionech celé soutěže. Fanoušci velkolepé tankové bitvy se mohou jako obvykle těšit i na vysílání jednotlivých zápasů, které uvidíte s živým komentářem na Twitch kanále marty_vole. Kromě samotného Martyho se do vysílání zapojí jako komentátor také Ondřej Prokeš.