17. 6. 2022 MaSy

Který region ovládne CZSK v CS:GO? Registrace finišují!

Regionální souboje v Ultimate Region se letos přesouvají do vod CS:GO a budeme tak hledat nejsilnější z šesti regionů v Česku a na Slovensku. Kde jsou ti nejlepší střelci na naší scéně, kteří si odnesou 40 000 korun a 2TB disky WD_Black P10 Edition?

V rámci esportu se soubojů reprezentací moc nedočkáme, krajské soutěže pak v podstatě neexistují. To ale Ultimate Region změní, protože ze šesti regionů hledáme ty nejlepší týmy, které se porvou o titul šampionů česko-slovenské scény.

Ten, kdo si věří na reprezentaci svého regionu má ještě šanci vybojovat si místo ve finálovém turnaji. Vše potřebné se dozvíš na dedikované stránce Ultimate Region 2022. V některých regionech končí registrace už 20. června, ale jinde ještě můžeš hledat spoluhráče! Česko budou reprezentovat týmy z Prahy, Čech a Moravy se Slezkem, na Slovensku se hledají nejlepší celky z východu, středního Slovenska a západu.

Turnaj odstartuje ve středu 20. června, kdy vypuknou první regionální kvalifikace. Ty poběží několik dalších dní a od 4. června pak naváže skupinová fáze. Ta proběhne od 27. do 28. června a vše vyvrcholí 29. do 30. června playoff se čtyřmi nejlepšími týmy. Tak neváhej a registruj svůj tým!