Králem Streamers Battlegrounds v Rocket League je Mich Sako!

Další turnaj ze série Streamers Battlegrounds je minulostí, streameři si to tentokrát rozdali ve hře Rocket League.

Před samotnou řežbou streamerů si každý z nich (Marcek, Cuky222, Mich Sako, rdo1337) musel poskládat tým, ve kterém samotné streamery doplnili hráči z řad jejich fanoušků. Vybráni byli jen ti nejlepší, jelikož fanoušci, kteří chtěli usilovat o místo v týmu svého streamera, museli projít jejich vlastní kvalifikací.

První hrací den, kdy už měli streameři své týmy kompletní, se utkali všichni mezi sebou systémem každý s každým. Dva nejlepší týmy z této skupiny, kterými byly Mich Sako a Cuky, pak postupovaly do winners bracketu. Rdo s Marckem, kteří skončili na třetím a čtvrtém místě ve skupině, měli však stále šanci probojovat se k celkovému vítězství skrz losers bracket.

Druhý hrací den následovaly další čtyři zápasy, tentokrát už ve vyřazovací fázi. V prvním kole winners bracketu si Mich Sako poradil s týmem Cukyho, čímž postoupil do finále, kde už pak jen čekal na svého vyzyvatele. Druhý zápas byl velkým zklamáním pro Marcka, jelikož po porážce s týmem Rda obsadil konečné čtvrté místo a turnaj pro něj skončil. Rdo se svým týmem pokračoval v krasojízdě i v semifinálovém zápase proti Cukymu a přes něj se probojoval až do finále, kde vyzval tým Mich Saka. Ten už byl však nad jeho síly, načež se Rdo se svým týmem musel spokojit pouze s druhým místem.

Celkovým vítězem tohoto turnaje Streamers Battlegrounds se nakonec stal Mich Sako se svými spoluhráči, kteří si rozdělili prize pool v hodnotě 7.500 Kč. Kromě peněžité odměny na každého z nich čekala také custom lednička Amica s Rocket League tématikou. Tým poražených finalistů si za druhé místo odnesl cenu v podobě SSD disků P40 od WD_Black. Ani Cukyho parta neodešla z turnaje s prázdnou a za třetí místo patří každému hráči 3D printed Rocket League autíčko. Na Marcka bohužel zbyla pouze pomyslná bramborová medaile, ale jak i on sám uznal, soupeři byli prostě lepší.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za povedený turnaj. Zároveň děkujeme i všem partnerům, bez nichž by se tato akce nemohla uskutečnit.

150 150 Esport liga