Komentované finále League of Legends středních škol je tu!

V dubnu se mezi podporované herní tituly v Esport lize připojila také oblíbená MOBA League of Legends. Z původního plánu, kdy se mělo hrát pouze několik jednotlivých derby mezi jednotlivými školními týmy, se díky velkému zájmu ze strany škol po celé republice nakonec koncept obrovsky rozrostl a v pátek a sobotu nás tak čeká finální turnaj.

Do něj nakonec zasáhne hned 16 středních škol. Některé z nich se do turnaje probojovaly vítězstvím ve zmiňovaných derby, školy které v derby prohráli se ale zúčastnili play-in turnaje, z něhož vzešly poslední účastníci finálového turnaje.

Boje započnou už v pátek v 18 hodin na Twitch kanále Hitpointu, kde započne skupinová fáze s komentářem od Radoslava „Broxiguard“ Hájka. V sobotu se začíná už ve 12:00, kdy se utká nejlepší osmička týmů ve vyřazovací části. Hraje se o spousty skvělých cen, například klávesnice od Logitech, SSD disky od společnosti Samsung a gamepady od SteelSeries, které do soutěže dodal LanCraft.

V průběhu streamu budou probíhat i soutěže pro diváky, takže i vy můžete získat cenu v podobě voucheru od herny SkillZone. Soutěžit se bude také o myšku Logitech G MX518, takže důvodů dorazit na stream je víc než dost!

1200 800 Esport liga