Kdo stojí za League of Steel? Představujeme partnery ligy

League of Steel je prémiová liga Worlds of Tanks, která sdružuje ty nejlepší z nejlepších a letos přichází už se třetí sezónou, ve které se bude hrát o 40 000 korun a 75 000 goldů. Nic z toho by však nebylo možné bez partnerů, kteří za celou ligou stojí. Díky komu si tedy můžeme užívat utkání League of Steel?

 

Niceboy ORYX

Herní zóna Niceboy ORYX

Značka Niceboy se od svého vzniku v roce 2016 úspěšně etablovala na zahraničním i tuzemském trhu a v současné době produkty ve vybraných kategoriích zaujímají přední příčky v prodejích. Portfolio produktů Niceboy má v oblasti spotřební elektroniky široký záběr. Nabízí akční kamery, autokamery, oblíbené typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a další příslušenství. Nejnověji vstoupil Niceboy na trh s ucelenou řadou gamingového vybavení ORYX, která se ihned po uvedení stala bestsellerem.

Vítězný tým League of Steel si odnese celkem sedm herních klávesnic Niceboy ORYX K300X. Právě tento model se může pyšnit mechanickými OUTEMU blue spínači, anti-ghostingem pro 26 nejpoužívanějších kláves nebo RGB podsvícení se 7 dynamickými efekty.

 

WD_BLACK

 

Produkty WD_BLACK

Western Digital je jedničkou na poli uchovávání vašich souborů, vzpomínek a příběhů. Disky WD_BLACK poskytují inspirující výkon pro ukládání velkých multimediálních souborů fotografií, videí a aplikací. Hráči jistě ocění vyladěný výkon a perfektní možnosti hraní. Disky z řady WD_BLACK totiž poskytují velké kapacity k ukládání rozrůstající se herní knihovny. WD_BLACK navíc disponuje dvoujádrovým procesorem, který vám v porovnání s jednojádrovým procesorem poskytne dvojnásobek výpočetní kapacity a vy díky tomu získáte maximální výkon.

 

Samsung Odyssey

S vlastní gaming značkou přišel technologický gigant Samsung, který v poslední době na herní komunitu udělal velký dojem zejména díky svým úžasným monitorům. Jako úplný klenot lze vypíchnout Samsung Odyssey G7 s úhlopříčkami 32“ a 27“ (81 a 69 cm), který nabízí pohlcující a zároveň neobvyklé zakřivení 1000R (ideální zakřivení pro lidské oko), krátkou odezvu 1 ms a technologii RapidCurve s obnovovací frekvencí 240 Hz.

Díky tomu se hráči vždy ocitnou přímo v centru dění, což je konkrétně u her jako World of Tanks nepopsatelný pocit. Má rozlišení 2 560 x 1 440 pixelů, resp. Quad-High Definition (QHD) při poměru stran 16:9 a VA panel s jasem 600 cd/m2 a HDR600. Kromě toho se hráči mohou těšit na displej typu QLED s technologií Quantum dot, což znamená bohatou paletu zobrazených barev i za slunečného dne. Monitory Samsung Odyssey jsou kompatibilní se systémy NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync Premium Pro.

 

Wargaming.net

Za League of Steel stojí i samotní vývojáři z Wargaming.net, kteří stojí i za hrami Warships a Warplanes. Wargaming funguje už přes 20 let a své zkušenosti z vytváření nejlepších výlečných simulátorů zužitkovali k zavedení prvků, které si zamilovaly miliony hráčů po celém světě. Sám Wargaming se honosí svou free-to-play politikou a staví na hodnotě fair play, takže si každý hráč může svou oblíbenou hru užít opravdu naplno.

1200 800 Esport liga