Jaké výzvy čekají domácí hvězdy v Battlegrounds?

Již v sobotu 12. prosince se od 18:00 konají Battlegrounds v League of Legends. V nich se představí deset známých tváří česko-slovenské scény a hrát se bude o 30 000 korun. Čekají je hned tři zábavné výzvy, které si rozhodně nechcete nechat ujít. Jaké to jsou? Na konec roku nás očividně čeká pořádné zpsestření.

Lee Sin Fantasy

První výzvou bude Lee Sin Fantasy. V této úvodní hře budou hrát týmy bez jakékoliv extra vize, tedy bez ward, ale také bez junglerů a Smitu. Vyžírání důležitých draků či baronů (které je povoleno zabíjet) by mohlo být nyní o to zajímavější, zvlášťe pokud půjde alespoň o trochu vyrovnanou partii.

One For Everyone

One For Everyvone půjde na řadu hned poté. Do této výzvy se budou moci zapojit i samotní diváci, kteří budou mít možnost odhlasovat, kterou classu zúčastnění hráči budou muset hrát. Už pomalu přemýšlejte, čím naše aktéry potrápíte, protože zajímavých kombinací může být opravdu celá řada.

Caster Nemesis

Že komentátoři nemohou ovlivnit hru? Kde že! Xnapy a Roman Dufek totiž  v závěrečné výzvě vyberou hráčům konkrétní šampiony, a aby tomu nebylo málo, oblíbené duo hráčům také naservíruje konkrétní build, a také runy nebo maxování spellů.

Který tým si nakonec odnese 30 000 korun? Sleduj živý přenos 12. prosince 2020 od 18:00 na twitch.tv/hitpointcz.

1200 800 Esport liga