1. 2. 2021 Prokop Sojka

Harmonogram startu nové sezony Esport ligy firem

Esport liga firem se v novém roce vrací s ligami ve třech hrách. Konkrétně půjde o tyto tituly: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a World of Tanks. V tomto článku se dozvíte ty nejdůležitější informace o jednotlivých soutěžích.

Již čtvrtá sezona v CS:GO

V oblíbené střílečce CS:GO se dočkáme již čtvrté sezony firemní ligy. Do té se zapojí celkem 12 firemních týmů a můžeme se tak těšit na zajímavou bitvu o spousty cen a pohár Esport ligy. Celá sezona odstartuje již 7. února a bude probíhat až do 11. dubna. Nejprve se týmy rozřadí do skupin, ve kterých bude hrát každý s každým jednu mapu. Ti nejlepší postoupí do play-off, kde se přejde do formátu BO3.

Ve čtvrté sezoně na vás čekají věcné ceny od partnerů, unikátní společný zážitek pro nejlepší tým, merch od eSuby a v neposlední řadě také medaile a pohár pro nejlepší! Prvním vysílacím dnem bude neděle 7. února, kdy se komentáře ujme Straty a první utkání začne ve 20:00 na Twitch kanále Esport ligy.

Druhý ročník v League of Legends

Druhá sezona v populární MOBA hře proběhne za účasti čtyř týmů, vypukne 9. února a kompletně vyvrcholí 1. dubna. Znovu se bude hrát základní část, ve které se utká každý s každým stylem BO1. Nejlepší čtyři týmy následně postoupí do play-off, ve kterém se bude hrát stylem BO3. První stream se bude vysílat v pondělí 9. února od 20 hodin a komentáře se na našem Twitch kanále ujme známá dvojice komentátorů.

Premiéra EPSON ELF World of Tanks

Vůbec poprvé Esport liga firem zamíří do světa World of Tanks. V oblíbené bitevní hře se představí nejméně 12 firemních týmů, které se mezi sebou utkají o pohár Esport ligy. Nejen účastníci turnaje se již mohou těšit na spoustu zápasů, komentované streamy, sestřihy a hromadu zajímavých cen. Do ligy je stále možné se přihlásit, jelikož tato začne o dva týdny později, než soutěže v League of Legends a CS:GO. Registrace ale končí již 14. února, tak příliš dlouho nezevlete!

Liga ve WoT začne skupinovou základní částí během které se bude soupeřit ve formátu BO1 každý s každým. První stream se bude konat 25. února od 20:00 a bude možné jej sledovat s komentářem oblíbeného streamera Martyho na twitch.tv/esportligacz.