20. 12. 2021 Prokop Sojka

J1nys opanoval bitvu streamerů a je mistrem Battlegrounds

Streamers Battlegrounds ve hře Call of Duty: Warzone jsou za námi. V konkurenci hvězdných soupeřů si celkové vítězství odnáší J1nys, jenž se probojoval skrz náročný pavouk až k vítězné radosti.

Právě J1nysův tým si odnáší 40 000 korun, disky WD_Black a sám streamer si připíše 100 nových subscriberů na svém Twitch kanále.

Turnaj se uskutečnil kvůli nečekané herní aktualizaci v trochu upraveném režimu, ve kterém se proti sobě utkaly pouze samotné osobnosti. Vůbec nejvyrovnanější duel sehrál J1nys hned v úvodu proti Brckovi, a to 33:37 na body.

Dále si J1nys poradil Emsikofem, Jirkesem a ve finále si dal reprízu úvodního kola s Brckem, který si heroickým výkonem vydobyl místo ve finále skrz losers bracket. Nakonec se ale opakoval scénář z úvodu dne a J1nys tentokrát zvítězil 60:42.

J1nysovi patří velká gratulace, ale samotný turnaj by nebylo možné uskutečnit bez našich partnerů Amica, Samsung Odyssey a WD_Black. Také děkujeme všem, kdo se turnaje zúčastnili a doufáme, že se dočkáme další podobné akce.