25. 6. 2020 Kentaky

Hearthstone finále Esport ligy středních škol s Faelim a Narutem

Po roce plném LAN turnajů na středních školách míří výběr těch nejlepších do velkého finále. Vítězové každého ze školních turnajů nyní zamíří na celorepublikové vyvrcholení, které proběhne za komentáře předních tuzemských hráčů a bude se bojovat o parádní ceny!

Celý turnaj bude streamován na Twitch kanále Esport ligy a začínat se bude už v pátek 26. června od 18:30. Svým komentářem přispějí k atmosféře bitev nejlepších středoškoláků jeden z nejlepších českých hráčů současnosti, Oldřich „Faeli“ Mahdal, a spolu i Jiří „Naruto21“ Klíma. Hrát se bude ve formátu single elimination pavouku tradičním stylem BO5 sérií.

O co se vlastně ve velkém finále hraje? Především tedy o pohár Esport ligy středních škol v Hearthstone a hlavní cenou pro vítěze bude parádní myš Logitech G Pro. Nejlepší tři hráči získají také medaile a nejrůznější merch eSuby. Ochuzeni nebudou ani diváci na streamu, kteří budou moc vyhrát v soutěžích od Skillzone, a to konkrétně o vouchery do herny nebo balíček dobrot od Tonyho Bennetta.

Zapojit se můžete také do soutěže o legendární myš Logitech G MX518. Celý turnaj, probíhá za pomoci LanCraftu, takže průběh můžete sledovat v jeho turnajovém klientu. Do boje se zapojí i několik předních hráčů, včetně komentátora a hráče v jedné osobě Jakuba „Bende“ Daňsi, ale i další kartičkáři vyšší domácí úrovně, a to konkrétně: Anubidius, dedekdavid, SorryLike, DizzyDwarf, Nixus, majorekcz, DarkZoul, jinaciidudlik a Hakano.