Former eSport players šampiony League of Steel!

Po týdnech napínavých bitev ve hře World of Tanks, do které se zapojilo celkem 35 týmů, známe konečné pořadí 3. sezony League of Steel. Z celkového vítězství se radují Former eSport players, kteří si odnáší 24 tisíc korun a sedm herních klávesnic Niceboy ORYX K300X.

Vše započalo říjnovými kvalifikacemi, z nichž vzešlo šest celků, které doplnily dva již poznané týmy v lize. Pokračovalo se skupinovou fází, kde se týmy utkaly o čtyři místa v playoff. Ty nakonec uzmuly celky: Naegovany, WGL died for this, Tongue Tornado a Former eSport players.

Former eSport players neměli cestu do finále vůbec jednoduchou, když hned v semifinálové sérii měli co dělat, aby přehráli své soupeře Tongue Tornado. Nakonec ale udrželi nervy na uzdě a po výhře 5:3 si vybojovali místo ve finále, kde je čekali tankisté z WGL died for this. Ti byli považováni za mírné favority, jelikož ve svém semifinálovém klání porazili tým „Naegovany” zcela jednoznačně 5:1.

V samotném finále šli Former eSport players třikrát do vedení, ale jejich soupeři dokázali vždy srovnat. Až v sedmé a osmé bitvě to Former eSport players zvládli zlomit na svoji stranu, takže nakonec se tedy radovali z vítězství 5:3 a zisku titulu právě oni. Velké díky patří partnerům ligy: Niceboy ORYX, WD_BLACK, Samsung Odyssey, EPSON a Wargaming.net, díky nimž se mohlo odehrát dohromady 207 bitev mezi 35 týmy. V letošní třetí sezoně se hrálo o 50 000 korun,  75 000 Goldů a herní periferie od Niceboy ORYX a jednotlivé streamy bavily stovky diváků. Těšíme se na příští rok!

Konečné pořadí playoff

  • 1. místo: Former eSport players (24 000 Kč + 7x Niceboy ORYX K300X)
  • 2. místo: WGL died for this (14 000 Kč)
  • 3. – 4. místo: Tonque Tornado, Naegovany (6 000 Kč)
1200 800 Esport liga