11. 3. 2022 MaSy

Co čeká na vítěze Esport ligy? Slevomat přináší poukazy za 40 000 Kč!

Adrenalinové zážitky, večeře v romantické restauraci nebo nejrůznější pobyty. Na Slevomatu toho lze najít opravdu hodně, ať už jsou tvé záliby jakékoliv. Oblíbený portál od jarní sezony spolupracuje i s Esport ligou, které dodá vouchery v celkové hodnotě 40 000 korun!

Pořádná střelba s glockem, revolverem nebo CZ75? Tyhle zbraně sice najdeš v CS:GO, ale vyzkoušet si je můžeš díky střeleckému zážitku na Slevomat.cz i v reálném prostředí! Na střelnici ti navíc ukážou všechno důležité, co k manipulaci a použití takové zbraně musíš umět!

Vydejte se za dobrodružstvím! Stačí nasadit brýle a můžeš se pustit do virtuální únikovky, ve které hraje hlavní roli týmová práce. Zážitek ve VR Play Parku čeká na stříbrné medailisty. Zažijte opravdové vzrušení, napětí a koncentraci.

Finalisté jednotlivých lig se můžou těšit na opravdu bombastické ceny! Máš rád akční jízdu, Need For Speed nebo Rychle a zběsile? Co to zažít i na pravé závodní dráze, navíc v bouráku Ford Mustang GT 5.0? Právě tenhle zážitek totiž čeká na šampiony středoškolské ligy.

Pokud chceš i ty zabojovat o tyto a další skvělé ceny, registruj se do své ligy! Registrace se uzavírají už 15. března!