Chystá se showmatch mistrů proti mistrům! Kdo se utká s eSubou?

Další sezona Esport ligy je už za námi a je tedy čas na závěrečnou tečku. Proto chystáme speciální zakončení sezony v League of Legends formou showmatchů mezi mistry Esport ligy středních škol, Esport ligy firem a Mastercard Hitpoint Masters! Vítěz souboje mistrů Esport ligy totiž dostane jedinečnou šanci zahrát si proti domácím jedničkám z eSuby!

Program showmatchů

  • Čtvrtek 27 . května 19:00: OA Ostrava vs Oddin.gg
  • Čtvrtek 9. června 19:00: Reprezentant Esport ligy vs eSuba

První exhibiční sérii odehrají Oddin.gg proti Obchodní akademie Ostrava. Oddin.gg obhájili titul v Esport lize firem, kdy prošli celou ligou bez jediné porážky. Dominantně se ukázali i studenti z Ostravy, kteří dokázali obsadit první místo v rámci soupisky o 106 středoškolských týmech.

Právě středoškolští reprezentanté budou považováni za velké favority, ale jak známe Oddin.gg, přípravu jistě nepodcení a budou chtít být mladším konkurentům co nejvyrovnanějším soupeřem. V ostravské sestavě však nastoupí několik hráčů se zkušenostmi z kompetitivního hraní, což jim samozřejmě nahrává do karet.

V rámci spolupráce s herním týmem eSuba navíc vítěze tohoto utkání čeká exhibiční klání proti mistrům Mastercard Hitpoint Masters. Právě eSubu čekají v rámci offseason změny v sestavě a v nové pětici se představí poprvé právě v rámci tohoto exkluzivního showmatche! Už teď se můžete těšit na vysílání s profesionálními komentátory na twitch.tv/esportligacz.

1200 800 Esport liga