1. 9. 2021 Prokop Sojka

Kdo se představí na Summer Challenge a zabojuje o ceny?

Summer Challenge se blíží a je tak na čase představit samotné účastníky z řad influencerů. Turnaje se zúčastní pětice, která bude bojovat o prize pool, ale také o celkem 100 subů a 15 lekcí na Esport univerzitě. A kdo se tedy účastní?

Asi nejznámější osobností na turnaji bude FlyGun, kterého můžete znát z vícera sociálních sítí. Tento fešný mládenec už má svoje nahráno, ale Fall Guys si opravdu zamiloval a bude tak jednoznačně hlavním favoritem na celkové vítězství. Jedinou zástupkyní něžného pohlaví v turnaji bude streamerka Shil0u, která na scénu vletěla jako raketa a velice rychle si získala spoustu fanoušků na platformě Twitch.

Zbylými třemi účastníky Summer Challenge jsou členové KeX Crew: Cuky, Davel a BoTmAn. Všichni tři se v herním světě věnují v poslední době zejména Minecraftu. Každý ale mají, dá se říct, i sekundární hru. Pro Cukyho je to Grand Theft Auto V, BoTmAn často hraje CS:GO a Davel zase League of Legends. Kluci ale tvoří i společný zábavný kontent, tak snad nám zpestří i samotnou Summer Challenge a ukáží své skills ve Fall Guys.

Samotný event se uskuteční v neděli 5. září, začínat se bude již ve 14 hodin a hrát se bude až do večera. Nezapomeň sledovat Twitch kanál Esport ligy!