Co je Esport liga
vysokých škol?

O lize

Zbrusu nová proměněná Esport liga vysokých škol přináší nejvyšší prize pool v historii česko-slovenského univerzitního sportu. Slož se spolužáky alespoň pětičlenný tým a bojuj proti ostatním školám!

Dva nejlepší týmy z české ELVŠ postupují do Esport University Superfinals (EUS), kde se utkají proti finalistům slovenského UniCupu. V rámci mezinárodního klání se pak utkají nejen o titul šampionů, ale o bezkonkurenčně nejlepší ceny.

Na ceny dosáhne v ELVŠ hned osm nejlepších, kteří si odnesou hodnotné věcné ceny. Nejlepší dva celky, které postoupí do Esport University Superfinals (EUS) čeká jistota finančního bonusu.

Vítězové turnajů

Ekonomická univerzita v Bratislavě
EUBA ESPORT
Žilinská univerzita v Žiline
UNIZA
Univerzita Palackého v Olomouci
UNI ALL STARS
Česká zemědělská unverzita v Praze
EZ10K
Mendelova univerzita v Brně
MENDELU A-TEAM
UCM v Trnave
TEDI BEARS ALFA
vitezove

Časté dotazy

V jakých hrách ELVŠ probíhá a jak se můžu přihlásit?

Tvá univerzita se může zapojit do ligy v Counter-Strike: Global Offensive. Pro přihlášení stačí kliknout na tlačítko Přihlásit školu a vyplnit formulář.

Kdo se může přihlásit?

Svoji univerzitu může do ligy registrovat jakýkoliv učitel/student univerzity v České republice a Slovensku. Zástupci českých vysokých škol se registrují na webu esportliga.cz. Týmy reprezentující slovenské školy se musí přihlásit na lancraft.cz.

Hrají CZ týmy proti SK týmům?

České týmy hrají samostatnou ligu ELVŠ, slovenské týmy hrají UniCup. Finalisté obou lig ale postupují do mezinárodního superfinále o tučnou finanční odměnu.

Můžu se spojit s jinou školou?

V sestavě musí nastoupit vždy minimálně čtyři studenti reprezentující danou školu.

Musím něco platit?

Ne, účast v Esport lize vysokých škol tě nestojí ani korunu!

O co se hraje?

O postup do mezinárodního superfinále, pohár Esport ligy, partnerské ceny a v neposlední řadě o finanční odměnu ve výši 2000 EUR.

Jak probíhá komunikace?

Pro zodpovězení všech dotazů, vyřešení problémů a organizování turnajů nám můžete napsat na email info@esportliga.cz nebo se připojit na náš Discord.
faq