Co je Esport liga
středních škol?

O lize

Jediná esport liga určena speciálně pro střední školy a víceletá gymnázia. Vyraz na virtuální bojiště her Hearthstone či League of Legends a ukaž, co je v tobě!

Cílem ligy je vytvořit platformu pro zdravé a sportovní soupeření v počítačových hrách na českých školách a rozšířit tak jejich nabídku aktivit pro studenty.

Liga nabízí jedinečnou možnost, jak netradičním a moderním způsobem upevnit vazby mezi spolužáky, rozvíjet jejich znalosti a schopnosti a vyniknout v celorepublikové soutěži.

Časté dotazy

Na jakých školách se může ELSŠ konat?

ELSŠ LAN – Hearthstone či League of Legends 1v1 se může odehrát na půdě jakékoli střední školy a víceletého gymnázia. ELSŠ v League of Legends 5v5 se momentálně odehrává zcela online.

Jak můžu přihlásit svoji školu?

Stačí kliknout na tlačítko Přihlásit školu a vyplnit formulář. Poradíme vám, jak oslovit vedení vaší školy a pomůžeme vám s dalším zařizováním.

Kdo se může přihlásit?

Svoji školu může do ligy registrovat jakýkoliv učitel/student střední školy či víceletého gymnázia v České a Slovenské republice. Podmínkou registrace je ověření, že se jedná skutečně o zástupce dané školy.

Můžu se zúčastnit, i když jsem pořadatel?

Můžete! Ale je dobré vzít si na pomoc někoho dalšího pro organizaci.

Musím něco platit?

Ne, účast v Esport lize středních škol vás nestojí ani korunu!

Jak probíhá komunikace?

Pro zodpovězení všech dotazů, vyřešení problémů a organizování turnajů nám můžete napsat na email info@esportliga.cz nebo se připojit na náš Discord.

O co se hraje?

O titul Mistra středních škol, o pohár Esport ligy, o mnoho věcných cen jako jsou periferie od Logitechu nebo hardware od Samsungu!

Plánujete pořádat ligy i v dalších hrách?

Pro školní rok 2020/2021 plánujeme soutěžit pouze v Hearthstone a League of Legends. Při velkém zájmu rádi rozšíříme naši nabídku. Ne všechny hry jsou však vhodné (jako například střílečky).

Přihlášené školy

Do Esport ligy středních škol je zatím přihlášeno 31 škol. Přihlas tu svou zde!